Skip to content

Elegancia v srdci Donovalov: PENTHOUSE CHALETS

V luxusných apartmánoch v Donovalley Resort si môžete vychutnať exkluzívnu dovolenku a relax s vašimi najbližšími. Užite si pohodlie ako v kráľovskom paláci vďaka modernému zariadeniu a elegantnému interiéru, spolu s prvotriednymi službami a súkromným wellnessom zabezpečujúcimi vašu absolútnu pohodu. Sme hrdí, že ponúkame unikátne miesto, kde sa dokonale spájajú luxus a prírodná krása. Toto jedinečné miesto môže byť vašou dovolenkovou destináciou, či oddychovou zónou, ďaleko od všetkých vašich problémov.

O PROJEKTE
PENTHOUSE CHALETS

Penthouse Chalets obsahuje štyri luxusné apartmány v ucelenom areáli Donovalley Resort v srdci Slovenska- v centrálnej časti obce Donovaly. Vynikajúce miesto a obmedzený počet jednotiek sú len niektoré z dôvodov, prečo by ste nemali váhať a uchmatnúť si tento projekt u nás. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť na dokonalý oddych, ktorý zaručene prekoná vaše očakávania.

PRIESTORY
PENTHOUSE CHALETS

Luxus, ktorý tento projekt prezentuje obsahuje priestory o ktorých snívate. Naše apartmány sú navrhnuté tak, aby ste mali pocit, že sa nachádzate v skutočnom raji. S elegantným a moderným dizajnom si užijete priestory plné oddychu a relaxu so súkromným wellnessom- vírivkou a infrasaunou. 

GALÉRIA

MÁTE ZÁUJEM O VIAC INFORMÁCIÍ

Naše apartmány sú plne vybavené prvotriednymi zariadeniami a patria k najluxusnejším projektom na Donovaloch. Radi vám poskytneme všetky potrebné informácie o predaji Penthouse Chalets v Donovalley Resort. Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o viac